Shakira: Pique için kariyerimi askıya aldım

Kolombiyalı şarkıcı Shakira, 12 yıldır birlikte olduğu eski İspanyol futbolcu Gerard Pique ile ilişkilerine son verdi. Shakira, Sunday Times’a verdiği yeni röportajında, “Uzun bir süre Gerard’ın yanında olmak için kariyerimi askıya aldım, böylece o futbol oynayabilecekti” ifadelerini kullandı.

Shakira ayrıca, “Aşk için çok fazla fedakarlık yaptım” diye konuştu.

‘BİR KADININ KENDİNİ BİR ERKEKLE TAMAMLAYABİLECEĞİNE İNANDIM’

Pique ile yaşadığı ayrılıktan sonra konuşan şarkıcı daha önce, “Bir kadının, kendini bir erkekle tamamlayabileceğine inandım. Ayrıca çocukların anne ve babalarıyla birlikte aynı çatı altında olduğunu hayal ettim. Hayatta bütün düşlerinizi gerçekleştiremezsiniz ama hayat bunu da telafi edecek olanaklar sunar” demişti.

Şarkıcı, sahip olduğu iki oğlunun da hayatın, yolunda gitmeyen bazı şeyler için kendisine sunduğu bir telafi olduğunu sözlerine eklemişti.

Ne olmuştu?

İki çocuğu olan ve 12 yıl birlikte olan Shakira ve Gerard Pique geçtiğimiz yıl ilişkilerine son verdi. Shakira, Pique’ye gönderme yaptığı öne sürülen ‘Music Sessions Vol. 53’ adlı şarkısıyla 14 Guinness Dünya Rekoru kırmıştı. Şarkıda geçen “Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin” sözleri dikkat çekmişti.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x